سفری مطمئن به درمان دیابت

شرکت نوونوردیسک همواره به دنبال تسهیل درمان برای بیماران مبتلا به دیابت بوده است و همچنین تلاش می نماید تا در حوزه سلامت پیشگام باشد و در این راستا قدم بردارد.

به همین منظور جهت تسریع در تشخیص و درمان دیابت و همچنین تسهیل دسترسی پزشکان به آخرین تغییرات گایدلاین های جهانی  دیابت و داروهای دیابتی موجود در ایران اقدام به تولید برنامه ای رایگان کرده است تا در این امر به پزشکان یاری رساند.

Diabetes Journey برنامه ای است که با در نظر گرفتن شرایط بیمار شامل محاسبه eGFR ( بر اساس جنسیت، سن و ..)و همچنین حساسیت بیمار به داروهای دیابتی بهترین درمان را با تمرکز بر آخرین گایدلاین های دیابت و داروهای موجود در ایران، به پزشک ارائه میدهد و لازم به ذکر است که این برنامه به دلیل اجتناب از تبلیغ و ترویج هر نوع دارو و پایبندی هرچه بیشتر به قوانین و مقررات ،  دارو ها را بر اساس نام ژنریک آنها تجویز و توصیه میکند تا پزشک بر اساس تجربه و علاقه خود اقدام به انتخاب نماید و استقلال وی هر چه تمام تر حفظ شود.

همچنین این برنامه اثرگذاری درمان فعلی بیمار را بررسی مینماید و چنانچه نیاز به تغییر داشته باشد امکان تغییر را برای پزشک فراهم می آورد.

لازم به ذکر است که این برنامه توسط انجمن غدد ایران تایید شده است .

فیلم معرفی diabetes journey

راهنمای تصویری استفاده از برنامه diabetes journey

نحوه دریافت اپلیکیشن

از آنجایی که این اپلیکیشن فقط برای پزشکان فراهم شده است خواهشمندیم که نام، نام خانوادگی و شماره نظام پزشکی خود را جهت ساختن نام کاربری صحیح و کامل وارد نمایید

لازم به ذکر است تمام اطلاعات شخصی دریافت شده بر طبق قوانین حفاظت از داده ها در شرکت نوونوردیسک نگهداری و پردازش خواهند شد. لطفا برای اطلاعات بیشتر اعلامیه حفاظت از اطلاعات شخصی موجود در اپ را مطالعه فرمایید

جهت مشاهده راهنمای ساختن اکانت لطفا ویدیو زیر را مشاهده نمایید.